30 Nisan 2011 Cumartesi

MÜJDEEEEEE

"Selamlar sevgili Aysema
Ben Tontininin (Sufi-Saja) kardeşiyim. Ameliyatı iyi geçti sonuç umulandan daha iyi. Diğer arkadaşlara da sizin iletmenizi rica etti
Sevgi ile kalın"

Sevgili Dostlar,
Sabah telefonla ameliyattan çıktığını ve iyi olduğunu öğrenmiş, derin bir soluk almıştım. Şimdi açabildim bilgisayarı. Vee Sevgili Tontonimizin umulandan daha iyi olduğunu bildiren, yukarıdaki yorumu gördüm. Tontoni'nin kardeşine çok çok teşekkür ederim.
Geçmiş olsun Sufi'mize, hepinizin adına öpüyorum, bir an önce sağlıkla aramıza dönmesini diliyorum.
Lütfen geçmiş olsun dileklerinizi Sufi Saja'mızın bloguna yazınız. Sevgilerimle...

9 yorum:

Çınar dedi ki...

Ohh şükürler olsun. İnşallah hızla eski haline de döner

özlem dedi ki...

Çok geçmiş olsun çok, sağlık çok önemli, sevgiyle kalın...

kamikaze dedi ki...

Çoook sevindim.Allah evlatlarına,torunlarına,sevdiklerine bize bağışladı.Şükürler olsun:)) bu güzel haber için çok teşekkürler.

♥GÖNÜL ÇELEN♥ dedi ki...

Arkadaşına Allahtan şifa dilerim.
Sevgiler:)

Adsız dedi ki...

Ben genellikle ama blogları sonrası yok blogunuza, şaşırtıcı çalışmak beni zorladı .. güzel ...

Esmir dedi ki...

Çok geçmiş olsun sevgili Sufi'ye "Dilek'e" ....Allah evlatlarına ve torunlarına, sevdiklerine bağışlasın...Bu güzel habere çok sevindim...En başı sağlık...Sevgilerimi gönderiyorum .Bizleri haberdar ettiğiniz bu önemli paylaşım için size de çok teşekkür ederim..Sevgilerimle...

beenmaya dedi ki...

ben de sevgili nani ile haberleşiyorum sürekli. selamlarımızı sevgilerimizi sufi'ye ilettiğini ve sufimizin çok sevindiğini söylüyor :))

Aydan Atlayan Kedi dedi ki...

Anlaşılan ben yine herşeyden habersizim. Kalpten sağlık dileklerimi yolluyorum ona. Tez zamanda eskisinden daha sağlıklı olur dilerim.

aysema dedi ki...

Sevgili Dostlar,
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgili Sufi'miz inşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur. Buradan bir kez daha sevgilerimizi gönderiyorum ona.