24 Ağustos 2009 Pazartesi

TRT YETER AMA


Ayıp vallahi ayıp! Bu kadar da olmaz!

İnsanlarımız yüreği ağzında "N'OLUYORUZ?" u anlamaya çalışıyor. İktidar "açılım!" dışında ,kaba saba- hakaret içeren söylemlerini saymazsak, bir şey açıklamıyor. Bilgi açlığı içinde haber almaya, ülkemiz-ulusumuz üzerine oynanan oyunları, dönen dolapları anlamaya çalışıyoruz.

Bu konuda en güvenilir kanal hangisi olmalı? TRT değil mi? Hayır, artık öyle değil! TRT iktidarın sözcüsü olmayı çoktan aşmış, halkı yanlış bilgilendirme görevini de üstlenmiş durumda. Ancak bu kadarına da pes doğrusu!

Bizim vergilerimizle ayakta duran Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Anamuhalefet Partisi Başkanı, CHP Lideri Sayın Deniz Baykal'ın Basın Toplantısının çok az bir kısmını veriyor ve yayını kesiyor! Yerine abuk sabuk bir şeyler koyuyor.

Sayın Baykal önemli açıklamalarını yapmaya devam ediyor,, TRT bunu gözden kaçırıyor. Aynı TRT AKP'li Bekir Bozdağ'ın, Sayın MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yanıt liteliğindeki garip konuşmasını sonuna kadar veriyor...

Ayıp Beyler! Bu kadar mı her şeyi göze aldınız? Değer mi hiç? Unutmayın gün gelir hesap döner... Ve Süleyman Nazif'in dediği gibi "Vatan sıhhate benzer, değeri kaybedilince anlaşılır...


5 yorum:

Angel dedi ki...

T(türkiye)R(radyo)T(televizyon)
TRT'nin T'si gidiyor daha ne olsun.
Bundan gayrı Türkçe Sözlüğünde söyleyecek sözüm kalmamıştır benim.

özlem dedi ki...

TRT güven kaybedeli o kadar uzun zaman oldu ki Dilek'ciğim.
Bundan sonra ne olur merak ve üzüntü içindeyim ben.

kamikaze dedi ki...

Bu konuyu dile getirdiğiniz için sağolun.ben de çok şaşırdım.işin egeleni yayınlıyor,işine gelmeyeni yayınlamıyor.pes doğrusuuu.

Şükrü Yılmaz dedi ki...

Sevgili Kardeşim Dilek AYsema,
TRT Hükümetin ve başbakanın borazancılığını yapıyor,ve ayrıca çok düşük seviyedeler ağıza alınmayacak sözleri ekranlardan yayınlamak hiçde yakışık olmayan ugulamalr RUTUK bunlara bakmaz cunku oda göbeğinden bağlı hukumete,Seviyesiz İnsanları Milletvekili diye secerlerse olacağı bu nedemek ulumak acaba kendileri nasıl uluduklarını biliyorlarmı,hani derler ya deve kamburunu görse çatlarmış...

Şükrü Yılmaz
Antakya-HATAY

http://sukruyilmaz.com
http://sukruyilmaz.net

ramazan dedi ki...

özel televizyonlar yayına başladığında TRT ile çok farklı olduklarını görmüştüm.çok seviyesiz geliyordu bana.şimdi TRT onları geçti.borazancılık yapayım derken çok aşağılara düştüler maalesef.