1 Ocak 2011 Cumartesi

TAVUK YUMURTA VERİR YA İNEK?- Elacım, tavuk bize ne veriyor?
- Umurta...
- Pekiii inek ne veriyor?
- Üt, ayran!

Çocuk haklı, bilim sürekli gelişiyor; bilim insanları insanlık için gece gündüz çalışıyor. Şimdi değilse bile -belki- bir gün ayran da veren ineklerimiz olacak...

Bugün yeni yılın ilk günü... Dün akşam yarım doğum günü, yarım yeni yıl kutlandı. İki yarım bir etmedi bizde, en az üç katı desem abartmış olmam.Ela Yağmur iki yaşında artık.

2011 çocuklarımızın çocukluklarını gönlünce yaşayacağı bir yıl olsun hiç olmazsa...
Lütfen...

8 yorum:

sufi dedi ki...

Yarım yeni yıl kutlaması olsa da Tam bir doğum günü kutlaması olsun Eya'nın. O tertemiz yüreği tertemiz ve ışıl ışıl geleceklerde hep temiz ve pak kalsın inşaallah.Sağlık mutluluk ve güzellikler sizlerle olsun sevgilerimle.Tontini.

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
sünter dedi ki...

Eya biliyormus hangi günde düyaya gelecegini. Her yil bütün dünya eslik ediyor ona, üstelik milyonlarca insanin ayni anda güzel dilleklerde bulundugu tek gün!
Ayran veren inek lafina cok güldüm:))gerci pekde yanlis sayilmaz. Dolaylida olsa hakli cocuk:))

Hem Eya´nin hemde sizin, tüm ailenin, yeni yilinizi en güzel günlerle dopdolu gecirmeniz dileklerimle kutluyorum. Sevgili Eya`ya da uzun saglikli bol neseli nice yillar diliyorum.

novella / विश्व dedi ki...

elayı öpüyorum, sen onun en büyük şansısın. yağmurunuz hiç dinmesin. mutlulukla yağsın, hüzün ona hiç uğramasın... çocuklar kederle hiç tanışmasın dilerim.
sevgimle...

evren.

Pilli Petro dedi ki...

iyi ki doğmuş, mutlu bir yaş dilerim Ela Yağmur'a sevgiler ..

Çınar dedi ki...

Nice sağlıklı yaşlar dilerim Ela'ya. Mutlu aydınlık bir geleceği olsun.

Sevgiler

JİVAGO dedi ki...

Hem yeni yılınızı, hem Ela'nın yeni yaşını tekrar kutlarım. Yılın ilk günlerinde blogumda bir ödülünüz var, isterseniz alabilirsiniz. Sevgilerimle..

kamikaze dedi ki...

Ela'ya ve tüm çocuklara sağlıklı,huzurlu,mutlu,başarılı,rengarenk düş tadında bir ömür diliyorum.her şey gönüllerince olsun.Allah bağışlasın ve korusun.sevgilerimle Aysema öğretmenim.